Корзина
1 отзыв
УкраинаДнепропетровская областьДнепрУл. Научная 1, офис 702
+380504806582
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
ООО "Агромак Днепр"
Корзина
Сівалка Equalizer 8 рядкова, фото 2
Сівалка Equalizer 8 рядкова, фото 2
Сівалка Equalizer 8 рядкова, фото 2
Сівалка Equalizer 8 рядкова, фото 3
Описание
Информация для заказа

Сівалка 8 рядків - Equalizer Precision C - 8/700 vDrive

 Сівалка Equalizer Precision C - 8/700 vDrive данна сівалка є продуктом виробництва заводу Equalizer (Південна Африка) який 20 років спеціалізується на виробництві сівалок для важких умов експлуатації. Данна сівалка розроблена спеціально для великої середньодобової продуктивності. Великий бункер для рідких добрив на 4500 літрів з можливістю внесення або в два місця (стартові добрива з низькою нормою 30-50 л/га в посівне ложе та основні добрива на відстані 50 мм з бажаною нормою л/га) або з можливістю внесення тількі в одне місце, в залежності від потреби, дають змогу працювати більше часу без дозаправки. Рама сівалки зроблена з високоякісної шведської сталі STRENX700 шо дозволяє витримувати великі навантаження.

Сівалка Equalizer Precision C - 8/700 vDrive оснащена найсучаснішим обладнанням від Американського виробника Precision Planting із привідними електродвигунами vDrive та висіваючими модулями vSet2, які можуть висівати різні культури з найвищим показником якості сингуляції (99,5%) та дають змогу вимикати секції на клинах коли це потрібно. Це дає змогу незалежно від класу або однорідності насіння отримати задану норму висіву на всіх ділянках поля.

Основна перевага даної сівалки -  бункер для рідких добрив 2250+2250 л. Це означає, що агрегат може вносити одночасно кілька видів добрив на різні ґрунтові рівні зі змінною нормою за технологічною картою (опційно)

Уникнення двійників та пропусків

vSet2 – вакуумний висівний апарат, сконструйований таким чином, що дозволяє отримати 99% якісної сингуляції насіння. Апарати vSet можуть комплектуватись різними полімерними висівними дисками під кукурудзу, соняшник, сою, сорго, ріпак та інші культури.

Управління нормою висіву

Електричний привід vDrive – електропривід, що встановлюється безпосередньо на висіваючому апараті vSet та забезпечує індивідуальне управління кожним з висівних апаратом. Його завдання – дотримання встановленої норми висіву в кожному ряду, незалежно від кривизни лінії руху сівалки та змін швидкості.

Забезпечення рівномірності сходів

DeltaForce – гідравлічна система для управління притискним зусиллям секцій. З його допомогою завжди дотримується задана глибина посву, з однаковим ущільненням над кожною насіниною. Особливість DeltaForce в тому, що він працює в двосторонньому режимі та завдяки тензодатчикам може автоматично змінювати силу притискання кожного ряду. Це дозволяє витримувати однакову глибину посіву та ущільнення стінок борозни як на ділянках з пухким грунтом, так і в місцях з ущільненням.

Аналітичне забезпечення

Монітор 20|20  (3 покоління)– Багатофункціональний, інтерактивний дисплей, на який виводиться вся інформація про роботу сівалки в режимі реального часу. Через дисплей 20|20 механізатор здійснює управління роботою сівалки та контролює процес висіву. Це універсальний інструмент, на який може виводитись як візуалізація посіву так і усі можліві дані про стан грунту та посіву

Основні характеристики

• Вертикально складна рама з шириною транспортування 3,3 м і відстанню між рядами 700 мм.

• Висівна секція Еквалайзер Precision C GEN2 з подвійними резиновими закриваючими колесами

• 16-дюймовий турбо-сошник для добрив.

 • 70 літровий бункер для насіння на кожен ряд (560 літрів)

• Вакуумний вентилятор

• Бункер для рідких добрив

• Гідравлічний блок з гідроприводом (Трактор повинен мати карданний вал. Блок живлення забезпечить гідравлічний потік 50 л / хв. ВВП 540 об / хв    

 

З питань придбання звертайтесь за телефоном,

за телефоном +380504806582
 

 

 

  • Цена: от 3 484 163,16 грн.